Kurumsal

Bizi tercih eden müşterilerimizin en iyi tatil deneyimleri
yaşamaları için özen ve tutkuyla hizmet veriyoruz.

Seyahat . Tur . Macera

Tatilcilerin yol arkadaşı, gezginlerin daimi başlangıç noktası Egnatia Turizm bugün tatilseverlerin desteğiyle sektörün trendlerini belirleyen, başarıları ödüllerle onurlandırılan ve tatil dendiğinde akla ilk gelen marka konumuna yükselmiştir. Kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan Egnatia Turizm’in tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir. Türkiye genelindeki güçlü otel bağlantıları ve online olarak birbirine bağlı 100’ü aşkın satış noktası ile geniş bir hizmet ağına sahip olan Egnatia Turizm, 1500 kişiyi bulan dev kadrosuyla, her zaman en kaliteli ürünü, uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir.

Kalite Politikamız

Egnatia Turizm uzman personeli ve profesyonel yapılanmasıyla yasal mevzuat şartları ve müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayarak, teknoloji, insan kaynağı ve altyapı yatırımlarıyla sürekli iyileştirmeyi benimseyip uygulayarak, müşterisini her daim misafirleri olarak değerlendirip, %100 müşteri memnuniyetini hedef almaktadır. Bu sebeple 20 yıldır liderliğini sürdürdüğümüz sektörde güvenin adı olmaya devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

Egnatia Turizm tüm Türkiye’yi tatile göndermeyi ve %100 müşteri memnuniyetini sağlama amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyonumuz

Egnatia Turizm her daim değişime ve yeniliğe açık bir yapılanmaya sahip olup, müşteri odaklı çalışmaktadır. Egnatia Turizm öncelikle müşteri için vardır. Teknolojinin tüm imkânlarını müşterilerine ve personeline kullandırıp, yaptığı işte fark yaratmayı hedeflemektedir. Her zaman müşterinin ve çalışanın tercih edeceği tur operatörü olmaya çalışmaktadır.

Neden Egnatia Turizm ?


En Uygun Fiyatlar

Tur ve gezilerimizi planlarken kadromuz ve çalışma ortaklarımızla size en kaliteli hizmet ve koşulları en uygun maliyetlerle sunmak için çözümler üretiyoruz.

Birinci Sınıf Hizmet

Deneyimli ve tecrübeli kadromuzla tur ve gezilerin her anını titizlikle planlıyor ve misafirimiz olduğunuz süre içinde hizmet kalitemizi en üst seviyede tutuyoruz.

En İyi Tur Seçenekleri

Tur ve gezilerimizi size en iyi tatil deneyimini yaşatacak özelliklerde planlıyor ve her an profesyonel hizmet sunarak memnuniyetinizi sürekli kılıyoruz.
0
Mutlu Müşteri

0
Tur ve Gezi Paketi

0
Deneyimli Personel

0
Çözüm Ortağı

Müşteri Yorumları


 • İşletme olarak katıldığımız Selanik turunda gösterilen ilgi ve özenden çok memnun kaldık. Taahhüt ettikleri tüm koşulları eksiksiz olarak sunuyorlar ve önceden bilinmeyen masraflarla karşılaşmıyorsunuz. Tur rehberinin profesyonelliği de övgüye layık.
  Ahmer TOKCAN
  İnsan Kaynakları
  -
  GBCN Yapı Kimyasalları
 • Eşimle katıldığımız Kapadokya turu rüya gibiydi. Yolculuk süresi uzun olsa da, Kapadokya'daki doğanın güzelliği ve seçilen kaliteli tesisler tüm yorgunluğumuza değdi. Çok teşekkür ederiz.
  Gözde AKÇALLI
  Ev Hanımı
 • Tanıdıkların tavsiyesi üzerine iş arkadaşlarımla Çanakkale turuna katıldık. Günübirlik bir turda olması gereken herşeyi zamanında ve kaliteli olarak sundular. Araç sürücüsünden rehberlere kadar işini düzgün yapan bir kadroları var. Daha önce okuldayken gittiğim Çanakkale'yi bu kadar iyi biçimde gezmek çok harika bir deneyimdi.
  Doğan KARACAALİ
  Muhasebeci
 • Sinan bey sayesinde Egnatia Turizm ile kendi evinizin konforunda çok rahat ve eğlenceli bir şekilde Tur'lara katılabilir ve bir birinden eşsiz anılar biriktirebilirsiniz. Yurt içi. Yurt dışı güvenilir Turizm adresi.... Ben ve ailem bu güne kadar Sinan bey ile çıktığım (Egnatia Turizm ile çıktığım) tüm yurt içi ve yurt dışı gezi ve tatillerimden memnuniyetle ayrıldım. Herkese de gönül rahatlığı ile tavsiye ederim..
  Yasemin Yandal Bahar